Marangoni Londra

Ekran Resmi 2018-10-24 10.45.07.png

Istituto Marangoni, İtalya’nın en eski moda okulu. Moschino’ların, Domenico Dolce’lerin mezun olduğu modanın çok çeşitli branşlarında üniversite ve master düzeyinde eğitim veren bir üniversite. Moda dışında iç mimarlık, product design ve visual design alanlarında da eğitimleri var.

Marangoni’nin asıl kampüsü Milano’da. Öğrenci sayıları arttıkça yeni kampüsler açıyorlar. Şu an Milano’da 3 tane eğitim merkezleri bulunuyor. Floransa kampüslerini ise birkaç sene önce açtılar. Floransa kampüsünde modanın dışında sanat ve küratörlük benzeri bölümler veriyorlar.

Marangoni Milano şubesinden sonra en çok talep gören şubesi Marangoni Londra kampüsü. Özellikle ülkemizde İngilizce’ye önem veren aileler için İngiltere yurt dışı eğitim konusunda önde geliyor. Biz her ne kadar İtalya tutkunları olarak Milano Marangoni’den yana olsak da, İngiltere Marangoni’ye gitmek isteyen öğrencilerimize de yardımcı oluyoruz.

Ekran Resmi 2018-10-24 10.45.22.png

Marangoni’nin sitesinde sizin için aşağıdaki özeti çıkardık. Non EU öğrencilere göre fiyat  ve program listesini aşağıda bulabilirsiniz. Başvuru şartları için bize okul, sınıf, telefon bilgilerinizle beraber bir email gönderin: vera@veraedu.com

LONDRA KAMPÜSÜ

BÖLÜM ÜCRET 

(NON EU)

Fashion Design 19.800£
Fashion Design Womenswear 19.800£
Fashion Design Menswear 19.800£
Fashion Design & Accessories 19.800£
Fashion Design & Creative Direction 18.700£
Fashion Design & Visual Merchandising 18.700£
Fashion Business 18.700£
Fashion Business & Buying 18.700£
Fashion Business, Communication & Media 18.700£
Sandwich Year 8.750£
Fashion Design & Marketing 19.800£

 Koyu renk yazılmış olan üniversite programları senede 2 defa öğrenci almaktadır. Yani ara dönem intake’i vardır. Ara dönem üniversite programlarının tarihleri: 4 Şubat 2019 – 13 Eylül 2019

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurabilirsiniz:

 

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion business, Fashion Buying, Fashion Design, Fashion management, Fashion Startup, Fashion Styling, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın