IULM VE SPD – FOOD DESIGN MASTERI

Daha önceki yazılarımızı okuyanların bildiği üzere, SPD’de Food Design eğitimi mevcut. Hatta bu sene 5. Edition olarak açıldı.

Ancak bu sene SPD ve IULM Food Design master eğitiminde iş birliği yapmışlar ve bu sene bu bölümden mezun olan öğrenciler her iki okuldan da Yüksek Lisans derecesi alabilecekler. Eğitim süresi 12 ay ve eğitim dili İngilizce. Master 60 ECTS kredisine denk geliyor.

Staj imkanı da olan bu eğitimin başlangıcı; 18 Kasım 2018.

Fiyatı ise 15.600 €

Dersler; tasarım atölyeleri, gıda ve tarım dünyasının önde gelen isimleri ile konferanslar, şefler, girişimciler, yöneticiler, gazeteciler, gıda eleştirmenleri, tasarımcılar ve mimarlar, yayıncılar ve üreticilerden oluşmaktadır. Eğitimde ayrıca yiyecek şirketlerine, perakende satış mağazalarına ve konsept mağazalarına ziyaretler, yenilikçi yemek biçimleri sunan önemli fuar ve etkinliklere (Salone del Gusto, Vinitaly, Identità Golose) de dahil olacak.

Başvuru için gerekli belgeler:

Motivasyon Mektubu

Diploma

CV

Tasarım ya da mimarlık gibi bölümlerden mezun olanlar için portfolyo.

Başvuru hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Food Design, IULM, SPD, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın