Istituto Marangoni – Open Day

Geçtiğimiz haftalarda Marangoni etkinliğimiz vardı. İtalya’da master ya da üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler akıllarındaki tüm soruları gelen yetkili Davide Bey ile cevap almış, bazı öğrenciler ise portfolyolarını birebir göstererek feedback almış oldu. Böylelikle akıllarında “Hangi okula gitmeliyim?, Hangi okul benim için daha doğru?” ya da “Hali hazırdaki portfolyom yeterli mi?” sorularına cevap alabilmiş oldular.

Bu tür etkinliklerin dışında okulların kapılarını ilgili öğrencilere açtığı “Open Day” denilen etkinlikleri oluyor. Bu da öğrencilerin kampüsü ve atölyeleri gezme, öğretim görevlileri ile sohbet edebilme kısacası karar verme açısından çok yararlı bir adım olmuş oluyor.

Marangoni’nin bu sene ki Open Day tarihleri:

Floransa kampüsü

10 Kasım 2018 Cumartesi Günü

10:00 – 17:00

Milano kampüsü (Tasarım bölümleri)

15 Kasım 2018 Perşembe Günü

15:30 – 20:00

Milano kampüsü (Moda bölümleri)

17 Kasım 2018 Cumartesi Günü

10:00 – 17:00

Eğer sizde İtalya’da eğitim almak istiyorsanız ve Marangoni seçenekleriniz arasında ise bu tarihlerde kampüsü gezmek için aşağıdaki formu doldurarak bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Vera Eğitim Marangoni resmi temsilcisi – Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Marangoni, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın