NABA’daki 1 yıllık masterlar

NABA, takip edenlerin bildiği gibi YÖK denkliği olan ve tanınan bir üniversite. İtalya’nın tasarım anlamında en iyi üniversitelerinden biri. NABA’da üniversite eğitimi 3 yıl sürüyor. İsteyen öğrenciler ardından 2 yıllık veya 1 yıllık master yapabiliyorlar. 2 yıllık masterlar hem Eylül ayında hem de Ocak ayında açılıyor. Oysa 1 yıllık masterlar sadece Eylül ayında açılıyor.

NABA-one-year-masters-Vera-Egitim.png

NABA’nın sadece Eylül/Ekim ayında başlayan master programları şöyle:

Photography and Visual Design

Contemporary Art Markets

Creative Advertising

Bu yüksek lisans programlarının her biri 60 ECTS ve bütün öğrencilerine staj sağlıyor. Her 3 bölümün de başvuruları açıldı. Bu hafta göndermeye başlıyoruz. Siz de daha kolay kabul almak istiyorsanız başvurunuzu geciktirmeyin. Başvurunuza başlamak ve sorularınızı sormak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

Vera Eğitim, NABA Türkiye resmi partneri, vera@veraedu.com

NABA’nın en eski temsilcilik ofisi, deneyim, birikim, kabul alma ve burs kazanma desteği

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Contemporary arts markets, Creative Advertising, Photography and Visual Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın