20 Ekim Cumartesi IED ile Suadiye Oteli’ndeyiz

IED Üniversite Etkinlik Poster.jpg20 Ekim Cumartesi günü IED’den bay Ivan ile beraber güzel bir sunum ve portfolio değerlendirme günümüz olacak. Bilmeyenler için IED İtalya’nın en eski ve en büyük tasarım üniversitelerinden biri. İtalyanca veya İngilizce lisans programları ve 1 yıllık master programları var. En çok tercih edilen üniversite programları:

Graphic Design

Interior Design

Product Design

Fashion Design

Fashion Marketing and Communication

Master alanında ise her öğrencisine staj sağlayan Design, Product Strategy and Innovation programı ile Brand Management and Communication masterları en çok ilgi görenler.

Cumartesi gunu etkinliğimiz saat 11:00’de başlıyor. Önce 1 saatlik sunum olacak. Bay Ivan okullla ilgili genel bilgiler verecek ve öğrenci projelerinden örnekler gösterecek. Ardından isteyen öğrenciler portfoliolarını göstererek kendisinden değerlendirme alabilecek. Kayıtlarımız dolmak üzere, gelmek isteyen, İtalya’da üniversite ve master hedefleyen öğrencileri bekliyoruz. Etkinliğe katılım ücretsiz.

Vera Eğitim,

IED Türkiye resmi partneri

Kayıt için:

 

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Brand Management, Graphic Design, IED, Interior Design, Product Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın