Marangoni okul tanıtımı ve portfolio değerlendirme toplantıları

Dün Suadiye Oteli’nde Marangoni sunumu için toplandık. İtalya’dan bizim için gelen bay Davide, Marangoni’de üniversite ve master eğitimi almak isteyen öğrencilere eşsiz bilgiler verdi, ardından da çizimlerini getiren öğrencilerle tek tek görüşerek portfolio değerlendirmesi yaptı.

marangoni vera suadiye

Çok başarılı portfoliolar gördük. Geçenlerde instagram hesabımızda da yazdık. Çok eskiden sadece İtalyan Liseleri’nden çıkanlar İtalya’ya üniversite okumaya giderdi. Şimdi bir çok liseden çok kişi İtalya’yı hedefliyor. Hatta bu sene Üsküdar Amerikan ve Robert Kolej gibi hem prestijli, hem de Amerika hedefleyen öğrencilerin olduğu okullardan da katılım aldık. Eski bir İtalyan Lisesi mezunu olarak bu günleri görmek beni çok mutlu ediyor.

Toplantılarımız ücretsiz. Marangoni’nin resmi Türkiye temsilcisi olduğumuzdan buradaki kayıt ve sekreterlik ofisi gibi hizmet veriyoruz. Çok talep gören bir etkinlik olduğundan bir sonraki Marangoni etkinliğine katılmak için şimdiden adınızı bırakabilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Styling, Marangoni, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın