Polimoda Bag Design

 

Bu yazımızda sizlere Ocak 2019′ da yeni açılacak ve 9 ay sürecek olan Bag Design master programı hakkında bilgi vereceğiz.

Valentino ile ortaklaşa çalışan Bag Design masterı, el işçiliği ile yaratıcı yaklaşımı birleştirerek, deri ürünleri alanında çok yönlü bir eğitim garanti ediyor.

9 ay boyunca öğrenciler, kişisel bir portföy olarakta geçerli olan Orta Dönem (kapsül toplama) ve Final Projesi (ana koleksiyon) olarak sunulacak bir koleksiyon projesi geliştirecekler.

Ayrıca, Valentino ve Salvatore Ferragamo markaları, öğrenciler için dünya çapında tanınan bir portföyün oluşturulmasını sağlayacak.

Bag Design master programı aşağıdaki tematik modüllerde yer alacaktır;

Laboratuvar ve Tasarım

Aksesuar Tasarımı; Yaratıcı Prototipleme; Desen oluşturma; Esnaf Teknikleri; Moda Koordinasyonu.

Kültürel

Çağdaş Moda; Moda Araştırması; Deri Araştırmaları.          

Grafik

Moda illüstrasyonu; Moda Portföyü; 3B modelleme.

Business

Moda Marka Yönetimi; Merchandising Yönetimi.

Eğitim dili ingilizce olan bu master programının ücreti 26.000€

Başvuru hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Design, Polimoda, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın