İtalya’da finans ve pazarlama masterı

İtalya en çok moda tasarımı, iç mimarlık, endüstri ürünleri tasarımı gibi master programları için tercih ediliyor. Onu 2. sırada brand management, fashion management gibi portfolio ve çizim gerektirmeyen bölümler izliyor.

imlux mip polimi veraedu.jpgFakat son yıllarda İtalya işletme ve pazarlama gibi branşlar için de tercih edilir oldu. İtalya’da bu alanlarda da kendini kanıtlamış üniversiteler var. Örneğin Politecnico di Milano’nun graduate business school’u olan MIP.

MIP’te toplam 11 tane İngilizce master programı var.Bu programları, işletme, ekonomi gibi backgroundlardan gelenler ile mühendilik mezunları tercih ediyor.

Okulun sunduğu bütün programların listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://veraedu.com/resmi-okullarimiz/mip/

Daha detaylı bilgi almak için ise formu doldurun. Vera Eğitim, MIP’in resmi Türkiye temsilcisidir ve danışmanlık hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Business Administration, Business analytics and big data, economics, MIP, Multichannel marketing management, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın