6 Ekim NABA ve Domus ile Suadiye Oteli’ndeyiz

Yıllardır sonbahar aylarında gerçekleştirdiğimiz İtalya’da Üniversite Eğitimi ve İtalya’da Master Eğitimi etkinliklerimizin bu sene 11. ni yapıyoruz. EDIT (Education in Italy) etkinliğinin bu seneki ilk semineri NABA ve Domus Academy’den Damiano Antonazzo tarafından verilecek.

Mekan: Suadiye Oteli

Tarih: 6 Ekim 2018 Cumartesi

Konuşmacı: Damiano Antonazzo

Üniversiteler: NABA ve Domus Academy

Saat: Üniversite hedefleyenler için 11:00

Master hedefleyenler için 15:00

Program kapsamında Bay Antonazzo önce 1 saatlik bir sunum yapacak. Ardından birebir portfolio görüşmeleri olacak. Portfoliosu olmayan öğrenciler ilgilendikleri bölümle ilgili sorularını sorabilir. Veliler de katılabilir.

Etkinliğimiz ücretsiz ve senede 1 defa gerçekleşiyor. Kendimiz düzenlediğimiz için değil, bütün kalbimizle faydalı olduğunu düşündüğümüz bir organizasyon. İtalya’da öyle veya böyle eğitim almak isteyen bütün öğrencilere tavsiye ediyoruz.

Katılım ücretsiz, fakat yerimiz sınırlı olduğundan mutlaka kayıt yaptırınız.

DA NABA Master

poster vera eğitim.png

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Domus Academy, NABA, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın