Ara dönem açılan iç mimarlık masterları

Mezun olup işe girmeyenler, Ocak ayında mezun olacaklar ya da hala master konusunda karar veremeyen öğrencilerimiz için bütün okulların master programlarını tek tek inceleyerek sizin için bir özet hazırladık. Farklı önceliklere cevap veren programlardan seçim yaptık.

Ekran Resmi 2018-09-13 14.03.17.png

1. Domus Academy, Milano, 1 yıllık, stajlı, 28 600 Euro

Domus Academy’nin masterı 60 ECTS, yani staj veren 1 yıllık masterlardan. En meşhur okullardan biri olmasından fiyatı yüksek. Fakat %60’a kadar burs imkanı var. Burs ile beraber ücreti 11 140 Euro oluyor. Yarışmaya katılmak için son gün 5 Ekim. Bizden metni isteyin: vera@veraedu.com

2. IED, Milano, Interior Design, 1 yıllık, 18 900 Euro

IED İtalya’nın en eski sanat akademilerinden. Köklü ve zor bir eğitim sunuyor. Onun da şu an bir burs yarışması var. Oranlar %50. Son başvuru tarihi 20 Eylül. Bir haftanız kaldı sadece!

3. Florence Design Academy, Floransa, Interior Design, 1 yıllık, 7500 Euro

Küçük bir okul olmasına rağmen yıllardır çok iyi geri bildirim aldığımız bir okul. Floransa tarihi ve müzeleriyle insanı besleyen bir şehir. Diğer yandan Milano’ya göre daha ekonomik.

4. NABA, Milano, Interior Design, 2 yıllık, 14 390 Euro, stajlı

Akademik kariyer düşünenler için, ardından doktora yapmaya imkan tanıyan 2 yıllık 120 ECTS’lik akademik master. NABA’nın da şu an bir burs yarışması var. Son başvuru tarihi 19 Ekim. %60’a kadar burs veriyor. Hem de sadece portfolio göndererek yarışmaya başvurabiliyorsunuz. Ek bir proje hazırlamak gerekmiyor.

5. Marangoni, Milano, Contemporary Interior Design, 1 yıllık, 30 460 Euro

Marangoni’nin iç mimarlık programı diğer okullarınkinden farklı olarak ev tekstili branşına önem veriyor. Missoni Hotel, Armani Hotel gibi firmalarla yaptığı anlaşmalar ile öğrencilerine buralarda proje çalışmaları yapma imkanı sağlıyor.

Vera Eğitim, sadece İtalya’da eğitim alanında resmi temsilcilik bazında ücretsiz danışmanlık veren bir firmadır.

vera@veraedu.com 0216 504 20 12

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Domus Academy, FIDI, Florence Design Academy, Home Collection, IED, Interior Design, NABA, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın