Cruise sektorüyle ilgili burs yarışması

Domus Academy’nin en çok tercih edilen bölümlerinden Business Design Ocak dönemi için 3 öğrenciye burs veriyor. %60, %50 ve %40 oranlarında. Okulun normal fiyatları 28 600 Euro oldugundan, bu ekonomik devirde burs yarışmasını değerlendirmek önemli. Yarışmaya katılabilmek için ya mezun olmak ya da Ocak ayına kadar mezun olacak olmak gerekiyor ki, Ocak’ta İtalya’da mastera başlayabilin.

Şimdi gelelim yarışmanın detaylarına. Yarışma sponsoru Viking firması. Viking ülkemizde pek duyulmuş olmasa da dünya çapında ünlü bir Cruise firması. Viking size sponsor olacak, yani master ücretinizi o ödeyecek. Bu yüzden öğrencilerden Cruise, gemi ile seyahat konusunda bir analiz çalışması yapmalarını istiyor. Gelecekte Cruise ile seyahat nasıl bir yön alacak? İnsanların ihtiyaçları ve beklentileri nasıl şekillenecek? Mevcut müşteri kaybetmemek ve devamını sağlamak için ne gibi hizmetler sunmalı? ve bunun gibi soruları yanıtlamak gerekiyor. Yarışmaya katılacaklar, orjinal İngilizce yarışma metnini bizden isteyin ki yorum açık olan kısımları kaçırmayın. (CV’nizle beraber vera@veraedu.com adresine mail atabilirsiniz)

Geçtiğimiz haftasonu benim için bir ilk olan Cruise tatilini deneyimledim. 3 gecelik Yunan adaları turuna Türk olmayan yabancı bir gemiyle katıldım. Olumlu, olumsuz çok farklı fikirlerim birikti. Yarışma da ofiste gündemimizde olan bir konu olduğundan özellikle bu bakış açısıyla yaklaştım tatile. Yarışmaya katılmayı düşünen öğrencilerle memnuniyetle fikirlerimi paylaşırım, karşılıklı brainstorming yapabiliriz.

Vera Eğitim, Domus Academy Türkiye resmi temsilcisidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir. vera@veraedu.com 0216 504 20 12

 

Viking Oceans Cruises, 2018 and 2019 Cruise Deals, Destinations, Ships, Photos for Viking Oceans | The Cruise Web

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Burs yarışması, Business Design, Domus Academy, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın