Domus Academy moda master bursları

Bugün Domus Academy’de Ocak ayında başlayan 1 yıllık moda master programları için açılan burs yarışmasının bilgilerini paylaşıyoruz. Domus Academy’de moda alanında 3 master programı var. Fashion Design, Fashion Management ve Fashion Styling and Visual Merchandising. 3 bölüm için de farklı bir burs projesi hazırlamak gerekiyor.

Burs proje konuları neler?

Fashion Design bölümü burs projesi Vogue Talents işbirliği ile açıldı. Katılımcılardan bir kapsül koleksiyon hazırlamaları isteniyor.

Fashion Management bölümü burs projesi de Vogue Talents işbirliği ile açıldı. Katılımcılardan kendi kültürlerinden unsurlar barındıran bir görsel iletişim projesi hazırlamaları isteniyor.

Fashion Styling and Visual Merchandising bölümü burs projesi 10 Corso Como işbirliği ile açıldı. Katılımcılardan lüks moda perakende sektörünü inceleyerek 10 Corso Como’ya tavsiyeler verecek bir proje hazırlamaları isteniyor.

Burs başvurusu için hangi belgeler hazırlanacak?

  • Burs projesi
  • Portfolyo (Sadece Fashion Design bölümü için isteniyor.)
  • CV
  • Motivasyon mektubu
  • Transkript ve diploma
  • Domus Academy başvuru formu
  • Pasaport kopyası

*Tüm belgeler tek bir pdf formatında hazırlanacak.

Burs oranları ne kadar?

Burslar 28.600€ eğitim ücreti üzerinden verilecek. Her bölüm için 1’er öğrenciye %60, %50 ve %40, 2 öğrenciye ise %20 burs verilecek. Burs ile eğitim ücretleri:

%60 burs ile eğitim ücreti 11.440€

%50 burs ile eğitim ücreti 14.300€

%40 burs ile eğitim ücreti 17.160€

%20 burs ile eğitim ücreti 22.880€

Bursa son başvuru tarihi ne zaman?

Burs için son başvuru tarihi 5 Ekim. Sonuçlar 22 Ekim’de email yoluyla açıklanacak.

Orjinal burs metni ve başvuru formu için aşağıdaki formu doldurup bize iletin. Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın