Mutlu başlangıçlar

Eylül ayı en güzel aylardan biri. Yaz aylarının dinlenmişliğiyle, hevesle çalışmaya başladığımız, bir yandan da güzel havanın devam ettiği bir ay.

settembre ciao vera.jpg

Benim için yılbaşından daha güzel Eylül ayı. Geçmiş seneyi huzurla kapatmak, yapılan hatalardan ders çıkarmak, üzerlerine düşünmek, daha da iyileştirmek için neler yapılabileceğini tartışmak ve gelecek seneyi umutla kucaklamak.

Evet Eylül yeni başlangıçlar, yeni umutlar ayı. Hayatımızın her aşamasında.

Böyle güzel bir ayda yeni kararlar almak ve bunun için çalışmak, çaba harcamak lazım.

İşte bu yüzden 3 farklı burs yarışması öneriyoruz. Hepsi de Ocak 2019 döneminde başlayacak olan İngilizce master programları için geçerli. Burs oranları kısmi, genellikle %50 civarında. Bu yüksek kur dönemi hiç master düşünmeyeni cezbedecek oranlar değil ama zaten bu yola baş koymuş öğrenciler için de kaçırılmayacak birer fırsat.

IED’ın master burs yarışması son tarihi 20 Eylül. Çok az kaldı. Proje bazlı bir yarışma

NABA’nın 2 yıllık masterları için sadece portfolio ile katılınan bir yarışma. Onun deadline’ına daha var: 25 Ekim

Ve son olarak Domus Academy’nin 1 yıllık stajlı master programları için her bölümü farklı olan bir burs yarışması.

İtalya’da master yapma niyeti olan bütün öğrencilerimize bu yarışmaları denemelerini tavsiye ediyoruz.

Detaylı bilgi için formu doldurun:

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, IED, NABA, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın