VFS İzmir – İtalya vize başvuru merkezi

İzmir’de yaşayanlar ya da yaşadıkları il İzmir İtalya Konsolosluğu’nun çalışma alanına girenler vize başvurularını İzmir’deki VFS Vize Başvuru Merkezi’nden yapıyorlar. İzmir’den eğitim vizesine başvuru yapacaklar VFS’ye direk gidip başvurularını tamamlayabiliyorlar.

Bilmeyenler için VFS İzmir’in iki farklı yeri var. Biri sahile yakın Cumhuriyet Meydanı’nın orada. (İtalyan Konsolosluğu’na yakın olan) Buradan İtalya vize başvuruları yapılmıyor. İtalya vize başvuruları aşağıdaki adreste bulunan VFS’nden yapılıyor. Ulaşım için en rahat yol metro ile Çankaya metro istasyonunda inip yürümek. Bir diğer imkan da tramvay olabilir.

Ismet Kaptan Mah. Şair Eşref Bulvarı No:3/3 A Çankaya Konak Izmir

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya eğitim vizesi, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın