NABA Open Day 2018

NABA, ilgili öğrencilerine 6 Eylül’de kampüsün kapılarını açıyor.

Profesör ve öğrencilerle tanışıp NABA’da akademik hayat hakkında bilgi edinebilecek, İtalya’da eğitim görmek ve NABA’nın sağlam bir kariyer oluşturmanızda size nasıl yardımcı olabileceği hakkında fikir edinebileceksiniz. Kampüsü keşfe çıkıp burada nasıl bir öğrenci hayatınızın olacağını görebileceksiniz.

Tüm bunlara ek olarak, ücretler, kabul, burslar, konutlar, tesisler ve hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi veren bir Eğitim Danışmanı ile kafanızdaki tüm soruları yanıt bulacaksınız.

Taih: 6 Eylül 2018, Perşembe Günü

Saat: 10:00 – 15:00

Yer: Via Darwin 20, 20143 Milan

Katılmak isteyenler aşağıdaki formu doldurup bize bilgilerini iletebilirler.

Vera Eğitim, NABA Türkiye resmi temsilcisi – Danışmanlık hizmetimiz ücretsiz

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Communication Design, Contemporary arts markets, Creative Advertising, Fashion Design, Graphic Design, Interior Design, NABA, Painting and Visual Arts, Product Design, Visual design, İtalya eğitim vizesi, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın