Politecnico di Milano Industrial Design for Architecture masterı

Üniversitede mimarlık, mühendislik, tasarım okumuş, master eğitimini spesifik bir alanda yapmak isteyenler için bugün Politecnico di Milano’daki 1 yıllık Industrial Design for Architecture master programından bahsedeceğim.

Politecnico di Milano – Industrial Design for Architecture

Başlangıç tarihi 11 Mart 2019

Eğitim süresi 1 yıl

Eğitim dili İngilizce

Eğitim ücreti 11.000€

Sınıf kontenjanı 20 kişi

Industrial Design for Architecture programı 2 önemli uzmanlığı bir araya getirecek şekilde tasarlanmış: Tasarım ve yapı malzemelerinin üretimi. Program, bu alandaki dersler, seminerler, bireysel ve takım projeleri, workshoplardan oluşuyor. Program tasarım ya da mimarlık alanındaki bir firmada staj ve tasarım projesi ile sona eriyor.

Industrial Design for Architecture mezunu Melissa Sobrado’nun röportajı:

 

Master programı 60 ECTS değerinde ve iş hayatına yönelik bir master. Kabul almak için en önemli etken portfolyo. Sonraki aşama ise online test. Başvuru için hangi belgeler hazırlanacak, nasıl bir portfolyo hazırlanmalı detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin.

Vera Eğitim – ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Polidesign, Politecnico di Milano, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın