Polidesign Lighting Design masterı

İtalya’da staj imkanı sağlayan, denkliği olan master programlarının sayısı maalesef az. Euro’nun arttığı bu dönemde, hem uygun fiyatlı hemde kapsamlı bir eğitim almak istiyorsanız, Politecnico di Milano Polidesign Lighting Design masterı en iyi seçenek.

Program başlangıç tarihi, 4 Şubat 2019.

Bir yıl süren eğitimin dili ingilizce.

Eğitim ücreti, 8.490 €.

36 kişilik kontenjana sahip olan bu bölümden bir yıl içinde mezun olan öğrencilerin %80’inden fazlası, tasarım firmaları ve önde gelen şirketlerde iş buldular.

Geçtiğimiz Ekim ayında Lighting Design masterına giden iki öğrencimizden biri; Duomo’yu aydınlatan firma Ferrara Palladino’da, diğeri ise; Avrupa’nın en iyi sinema müzelerinden birine ev sahipliği yapan Mole Antonelliana’nın aydınlatmasını yapan Migliore+Servetto’da staj yapma imkanı elde ettiler.

Bölümle ilgili öğrenci röportajlarını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Başvuru için gerekli belgeler; başvuru formu, CV, pasaport, transkript, diploma, İngilizce belgesi, referans mektubu, motivasyon mektubu ve portfolyo.

Hazırlanacak belgelerle ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Vera Eğitim Polidesign Türkiye resmi temsilcisi – Danışmanlık hizmetimiz ücretsiz

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Genel, Lighting design, Polidesign, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın