Polimoda Shoe Design Master yeni partneri

Polimoda Shoe Design Master, Salvatore Ferragamo ile ortaklaşa çalışarak; ayakkabı tasarlama ve geliştirme yeteneğine sahip bir profesyonel geliştirme amaçlı bir programdır. İnsan anatomisinin temelinden yola çıkarak, ayakkabı tasarımcısının hem teoride hem de üretimde usta olması, yaratıcılık ve el sanatları ile pazar ihtiyaçlarını yorumlama becerisine sahip olmasını hedefler.

Ders boyunca öğrenciler, materyallerin ve malzemelerin yorumlanmasına, yenilikçi üretim tekniklerinin araştırılmasına, yeni mağaza yönetimi biçimlerine ve toplama planlamasının arkasındaki stratejilere kadar bir endüstri bilgisi repertuarını öğrenecekler.

Shoe Design masterının dersleri, yöneticilerin ve Salvatore Ferragamo temsilcilerinin katkıları ile konusunda uzman profesyoneller tarafından düzenlenmektedir. Öğrenciler, Florentine bölgesindeki şirketlerin genel merkez ve üretim tesislerine, uluslararası konuk dersi ve saha gezilerine, artı Salvatore Ferragamo üretim ve iş sektörünün perde arkasına bakabilme fırsatı yakalayabilecekler. 9 ay boyunca öğrenciler, kişisel bir portföy olarak geçerli olan Orta Dönem ve Final Projesi olarak sunulacak bir koleksiyon projesi geliştirecekler. Ayrıca Salvatore Ferragamo ortaklığıyla ilgili olarak markayla ilgili bir proje hazırlayacaklar.

Dersler ocak ayından eylül ayına kadar gerçekleşecek ve toplam 700 kişi ile iletişim kurulacaktır. Daha sonra, bir moda şirketinde staj ile kursu tamamlama imkanı ve 80 kredi  elde edecekler.

Başvuru hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Polimoda, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın