Food Design masterı

İtalya’da niş bir alanda master yapmak isteyenler için bugün Food Design master programı ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz.

Scuola Politecnica di Design – Food Design and Innovation

Başlangıç tarihi Şubat 2019

Eğitim süresi 1 yıl

Eğitim dili İngilizce

Eğitim ücreti 16.600€

Food Design masterı 60 ECTS değerinde. Program 11 modülden oluşuyor. İş hayatına ve uygulamaya yönelik bir master. Alınan dersler: The Food and Agriculture System, Food Science, Wine and Food Culture, Food Marketing and Communication, Food Experience, Food Design, Food Design: Designing Food and Objects, Food Design: The Places of Food, Food Design: Packaging, Food Service Design, Food Design and Tourism.

Food Design masterına devam eden öğrencimiz Gökçe Kırımlı’nın yorumlarını okumak için tıklayınız.

Food Design masterına devam eden bir diğer öğrencimiz Hazal Benli’nin yorumlarını okumak için tıklayınız.

Food Design master programı hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru koşullarını öğrenmek için aşağıdaki formu doldurup bize iletin. Vere Eğitim, SPD Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Food Design, IULM, SPD, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın