Eataly Napoli Yemekleri Workshop

Malum yaz aylarındayız, birçoğunuz tatilde. İstanbul’da kalanlar ise bu haftasonu ne yapsak diye düşünüyor. 🙂

Cumartesi günü Eataly’de Napoli Yemekleri’nin püf noktalarını öğrenebileceğiniz bir eğitime katılabilirsiniz. Hem renkli bir gün geçirmiş, hem de öğrendiklerinizle daha sonra sevdiklerinize güzel bir sofra hazırlayabilirsiniz.

Menüde yok yok. Orata all’acqua pazza, Napoli usulü levrek, Puttanesca, Siyah zeytin, sarımsak ve domates soslu makarna, Torta Caprese con crema Pasticcera all’arancio, Capri bölgesinden bademli ve çikolatalı kek, portokal kreması.

Cumartesi günü saat 19:00 – 22:00 arasında Zorlu Center meydan katında gerçekleşecek bu eğitime biletinizi aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz.

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/107586163/TURKIYE/tr

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Genel, İtalya'da Gezi ve Seyahat, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın