IED Workshop – 11 Haziran Bomonti Bira Fabrikası

Tarihli görsel IED Veraedu Bomonti 2018.jpg

İtalya’nın en iyi tasarım üniversitelerinden, köklü ve itibarlı IED’den bir akademisyeni misafir edeceğiz. Devlet destekli bir aktivite olduğundan workshopa katılım ücretsiz olacak. Katılan her öğrenciye sertifika verilecek.

IED’den gelecek olan akademisyen Michele Giacopuzzi. Workshop’un konusu “Tasarımda innovasyon ve strateji”. Tasarım, mimarlık ve sanatın her branşından öğrenciler katılabilir. Katılmak isteyen öğrencilerin CV’lerini vera@veraedu.com adresine iletmeleri rica olunur. Daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Tarih: 11 Haziran 2018

Saat: 17:00

Mekan: Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Da Vinci Salonu

Akademisyen: Michele Giacopuzzi

Okul: IED İtalya

Workshop: Innovation and Strategy in design

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Brand Management, Car Design, Communication Design, Creative Advertising, Digital Productions, Fashion Design, Fashion management, Food Design, Furniture design, Gastronomi, Graphic Design, IED, Interior Design, Jewelry Design, Lighting design, Product Design, Service Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın