IED Product Design-Interior Design Master Burs Projesi

Daha önce sizlere IED 2019 master burs yarışmasını bir yazımızda duyurmuştuk. Bölümler tasarım, moda, sanat, iletişim gibi kollara ayrılmış ve buna göre burs projeleri belirlenmiş. Bugün sizlerle Product Design ve Interior Design bölümleri için belirlenmiş olan proje konusunu paylaşacağım.

Bu iki bölüm içinde öncelikle şu soru sorulmuş. “Tasarım sizler için ne anlama geliyor?” Tasarım aslında içerisinde binlerce farklı karşıt kültür ve ifadelere eşlik eden projelerden oluşan bir kutu varsayılmış. Sizden bu kutuyu açmanız ve tasarım ve mimariyi var eden projeleri çıkarmanız isteniyor. Bunları karşınıza alın ve tasarım sizin için ne ifade ediyor anlamanız açısından sırayla analiz edin ve bu analizi yaptıktan sonra tasarıma bakış açınızı anlatacak bir resim olur, video olur, çizim olur herhangi bir araç kullanın. Ardından gelecek nesillere ait olan kutuyu açın ve tercih ettiğiniz bu araçla nesneleri, alanları, bulduğunuz senaryoları anlatın. Eğer gelecek nesillerin ihtiyaç duyacağı bir alan ya da obje göremiyorsanız, kendiniz tasarlayın. Sade, kullanışlı, etkili,  göze hoş ve sürdürülebilir olmalı.

Milano’da Ocak 2019’da başlayacak olan bu bölümler için proje teslim tarihi 20 Eylül 2018.

Sonuçlar ise 27 Ekim 2018’de açıklanacak.

%50 burs imkanı var.

Eğitim fiyatı normalde 18.900€ iken burs ile 10.960€ oluyor.

Gerekli belgeler hakkında bilgi almak ve orjinal burs metni için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Vera Eğitim IED Türkiye resmi temsilcisi. Danışmanlık ücretsiz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı IED, Interior Design, Product Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

IED Product Design-Interior Design Master Burs Projesi için 2 cevap

  1. Geri izleme: İtalya'da Interior Design Master Burs Başvurusu

  2. Geri izleme: IED Product Design - Interior Design Master Burs Projesi - Arkitera

Bir Cevap Yazın