Service Design nedir?

Service Design günümüzde daha fazla talep gören bir program. Geçtiğimiz hafta katıldığımız webinarın içeriğini sizlerle paylaşmıştık.

Bugün ise Service Design nedir? Programın içeriği nedir? Bunlarla ilgili bir bilgilendirme yazısı paylaşalım dedik.

Service Design; Hizmet tasarımıdır. Bir ürünle ya da bir markayla müşteri arasındaki ilişkiyi sağlayan, müşteri memnuniyetini benimseyen ve çözümler üreten bir daldır.

Polidesign Service Design webinarında, bölüm içeriğinde büyük ve küçük workshoplar olduğunu belirtmiştik. Bu workshoplarla markayı tanıyıp çözümler üretmeye yönelik araştırmalar ve çalışmalar yapıyorlar.

Workshop içeriğini adım adım aktarmak gerekirse;

İlk aşama olan saha araştırmasında; data analizi yorumlama, sonrasında ise senaryo üretimi ve tasarım olanakları belirleniyor.

Sonraki aşama beyin fırtınası ve konsept geliştirme,

En son adım olarak da prototipi görselleştirme ile son buluyor.

Bu bölümden mezun olduktan sonra; ajanslarda, organizasyon şirketlerinde, araştırma merkezlerinde, işletme ya da kurumlarda Specialist Consultant ünvanı ile çalışabilirsiniz.

Başvuru hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Polidesign, Service Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın