Naba ve Marangoni burs yarışmaları kapandı

İtalya’daki master burs yarışmalarını takip edenler bilir. Geçtiğimiz hafta Cuma günü yani 11 Mayıs’ta Naba ve Marangoni master programları için açılan burs yarışmasının son günüydü. €’nun yükselmesi ile bu seneki burs yarışmalarına katılım yüksekti. Bizim için ve başvuru yapan öğrencilerimiz için şimdi heyecanlı bir bekleyiş var.

Naba’nın burs sonuçları 5 Haziran Salı günü, Marangoni’nin burs sonuçları ise 8 Mayıs Cuma günü açıklanacak. Burs başvurusu yapan tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Heyecanla burs sonuçlarını bekliyoruz. 🙂

Eylül’de başlayan master programları için açılan burs yarışmasını kaçıranlar üzülmesinler. Devam eden burslar ve gelecek dönemin bursları için aşağıdaki formu doldurup bize iletirseniz burslarla ilgili güncel haberleri sizinle paylaşalım.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Communication Design, Contemporary arts Markets, Creative Advertising, Visual Arts and Curatorial Studies, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın