Lighting Design masterı

Geçtiğimiz Ekim ayında Politecnico di Milano’daki 1 yıllık masterlardan Lighting Design and Led Technology masterına başlayan öğrencilerin staj yerleri belli olmaya başladı. 2 öğrencimizden güzel haberler aldık. İkisini de tebrik ediyoruz. 🙂

Öğrencilerimizden Nil Alagöl stajını Duomo’yu aydınlatan firmada Ferrara Palladino’da yapacak.

Turan Öztopal ise stajını Avrupa’nın en iyi sinema müzelerinden birine ev sahipliği yapan Mole Antonelliana’nın aydınlatmasını yapan Migliore+Servetto’da yapacak.

2019’da Politecnico di Milano Lighting Design masterı Şubat ayında başlayacak. Başvurular açıldı. İlerleyen günlerde detayları sizinle paylaşacağız. İtalya’da lighting design masterı ile ilgileniyorsanız bize CV’nizi iletin, sizi önden bilgilendirelim.

Vera Eğitim – vera@veraedu.com, bilgi@veraedu.com 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Lighting design, Polidesign, Politecnico di Milano, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın