Marangoni yaz kursu – 16 ve 17 yaş öğrenciler için

Marangoni Milano ve Floransa’da bu yaz ilk defa lisede okuyan 16-17 yaş grubu öğrenciler için yaz kursları açıldı. Marangoni’de yaz kursuna gitmek isteyenler bundan önceki yıllarda hep yaş engeline takılıyordu. Bu yaz açılan 16-17 yaş grubu öğrenciler için özel yaz kursları açıldı. Kurs saatleri dışında programa günlük gezi aktiviteleri, müze ziyaretleri, çevredeki turistik bölgelere geziler, yemek pişirme dersleri vb. aktiviteler eklendi. 16-17 yaş grubu öğrencilerini yazın Marangoni Milano ve Floransa’da çok güzel bir program bekliyor.

Milano’daki eğitimler: 25 Haziran – 13 Temmuz tarihleri arasında eğitim dili İngilizce

  • T-shirt Design (Fashion Design okumak isteyenler için)
  • Style Yourself (Fashion Styling okumak isteyenler için)
  • Photography (Graphic ve Media ile ilgilenenlere)
  • Design Experience (Interior veya Product Design okumak isteyenler için)

Milano’daki aktivitelerden bazıları: Fondazione Prada, Museum Armani/ Silos, Duomo ve the Cathedral’s terraces ziyaretleri, haftasonu Le Cinque Terre ve Como Gölü gezileri.

Floransa’daki eğitimler: 25 Haziran – 13 Temmuz tarihleri arasında eğitim dili İngilizce

  • T-shirt Design (Fashion Design okumak isteyenler için)
  • Style Yourself (Fashion Styling okumak isteyenler için)
  • Photography (Graphic ve Media ile ilgilenenlere)
  • Design Experience (Interior veya Product Design okumak isteyenler için)
  • Drawing and Painting (Sanat ile ilgili bölümlerde okumak isteyenlere)

Floransa’daki aktivitelerden bazıları: Galleria degli Uffizi, Galleria dell’Accademia, Gucci veya Ferragamo müze ziyaretleri, haftasonu Le Cinque Terre ve Siena – San Gimignano gezileri.

Eğitim ücreti + aile yanı konaklama: 5.900€

Marangoni 16-17 yaş yaz kursları ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin. Vera Eğitim – Marangoni Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Fashion Design, Fashion Styling, Interior Design, Marangoni, Product Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın