Marangoni master bursları için son hafta

Marangoni master bursları için son haftaya girdik. Son başvuru 11 Mayıs yani bu Cuma. Çok az bir zaman kaldı ama yeni duyanlar için güzel bir haber Marangoni burslarında ek bir proje yapmadan sadece portfolyo (tasarım bölümleri için) ile başvuru yapılabiliyor.

Fashion Design Womenswear, Fashion Design Menswear, Jewellery Design, Interior Design, Furniture Design gibi tasarım alanlarına başvuru yapmak istiyorsanız ek bir proje olmadan portfolyonuz ile başvuru yapabiliyorsunuz.

Fashion and Luxury Brand Management, Fashion Buying, Fashion Product Management gibi bölümlere başvuru yapmak istiyorsanız da motivasyon mektubu yazmanız yeterli.

Burs oranları 5.000€, %50 ve %100. (%100 burs da sadece 5.500€ kayıt ücreti ödeniyor.)

Burs başvurusu için gerekli belgeler:

-CV

-Transkript ve diploma (son sınıfta okuyanlar için öğrenci belgesi)

-Pasaport kopyası

-2 adet referans mektubu

-imzalı motivasyon mektubu

-portfolyo (sadece tasarım bölümleri için)

Burs başvurusu için bize bilgilerinizi iletin hemen sizi arayalım. Evrakların hazırlanması ile ilgili bilgilendirelim. Vera Eğitim Marangoni Türkiye resmi temsilcisi

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Bölümler, Brand Management, Fashion business, Fashion Buying, Fashion Design, Fashion management, Fashion Startup, Fashion Styling, Interior Design, Lighting design, Marangoni, Product Design, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın