Domus Academy burs sonuçları

Eylül ayında Domus Academy’de başlayan master programları için açılan ilk burs yarışmasının sonuçları geçtiğimiz Cuma günü geldi. İlk açılan burslar Business Design, Fashion Design, Fashion Management, Fashion Styling and Visual Merchandising, Luxury Brand Management ve Service Design bölümleri içindi.

Service Design master bursuna başvuru yapan öğrencimiz 3. ödülü aldı ve %40 burs ile Domus Academy’de Service Design masterı yapma hakkı kazandı. Domus Academy Fashion Management master burs yarışmasına başvuru yapan öğrencimiz de 4. ödülü aldı ve %20 burs ile Domus Academy’de Fashion Management masterı yapma hakkı kazandı. İki öğrencimizi de başarılarından dolayı kutluyoruz.

Diğer bölümlerin başvuru sonuçları 16 Mayıs yani haftaya Çarşamba. Sonuçları heyecanla bekliyoruz. 🙂

Domus Academy’nin yeni açılacak burslarından haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki bilgi formunu doldurup bize iletin. Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, information design, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın