Cartier’in Okulu

SUPDELUXE-1.jpg

Luxury Brand Management ve Brand Management and Communication gibi bölümler İtalya’da mastera en çok öğrenci gönderdiğimiz bölümlerin başında geliyor. Marka yönetimi konusunda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler genellikle İtalya’yı tercih ediyor. Örneğin modadan örnek vermek gerekirse, en lüks markaları düşünün. Hep İtalyan markaları: Gucci, Prada, Bottega Veneta, Salvatore Ferragamo, Miu Miu ve daha birçok marka. İtalya İspanya gibi değil, fast moda ile değil, emek, zanaat ve ince işçilikle özdeşleşen lüks moda alanında ünlü.

Luxury Brand Management masterı sadece moda ile ilgili değil. Otel zincirleri, araba markaları (Ferrari, Lamborghini) veya mücevherle ilgili projeler yapılıyor.

İtalya’da bu alanda master yapmayı düşünen öğrencilerimizin zaman zaman Fransa’da da bu alanda eğitim sordukları oluyordu. Biz de bu ihtiyacı karşılamak adına, uzun araştırmalar sonucunda Cartier’in okulu olan Sup de Luxe ile anlaşma sağladık. Türkiye temsilciliğini alan tek firma olarak öğrencilerimize ücretsiz danışmanlık vereceğiz.

https://www.supdeluxe.com/en/news/141

Sup de Luxe’teki İngilizce marka yönetimi masterının ana bilgileri şöyle:

Global Luxury Brand Management – https://www.supdeluxe.com/en/programs/mba-in-global-luxury-brand-management/application

 Süre: 9 mesi

Eğitim dili : Inglese

Eğitim şekli: Full time ( corsi, conferenze, 3 viaggi studio, Study cases, Lavori di gruppo, Competintions)

Başlangıç : 06/11/18

Bitiş :  30/06/18

Ücret: 26 000 €

Detaylı bilgi, başvuru ve özel indirimlerden faydalanmak için aşağıdaki formu doldurun. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Brand Management, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın