Marangoni yetkilisiyle görüşme – üniversite

Bu Cumartesi günü (5 Mayıs 2018) temsilcisi olduğumuz üniversitelerden Marangoni’nin yetkilisini Suadiye Oteli’nde misafir ediyoruz.

Bay Davide Forloni, İtalya’da moda veya iç mimarlık alanlarında üniversite okumak isteyen öğrencilere önce genel bir sunum yaparak Marangoni’de Eğitim’i anlatacak. Ardından birebir öğrenci görüşmeleriyle, öğrencilerin çizimlerini ve portfoliolarını değerlendirecek.

Marangoni’nin yetkilileri uzun süredir ülkemize gelmiyordu. Bu sene ilk defa böyle bir etkinlik olacağından,  İtalya’da tasarım ve moda eğitimi almak isteyen öğrencilere faydalı olacağını düşündüğümüz bir etkinlik.

Ayrıca iki güzel haberimiz var:

  • Marangoni bu sene 16 yaş öğrencilerini yaz okuluna kabul etmeye başladı. Önceden Milano’ya gidip, okulu görmek, eğitim sisteminin öğrenmek, sonrasında daha rahat kabul almak için harika bir fırsat. Lise 2 ve Lise 3 öğrencileri için önemli
  • Bir de son başvuru tarihi 11 Mayıs olan %50 ve %100 burs yarışması devam ediyor. Marangoni toplantımızın 5 Mayıs Cumartesi günü olması için özellikle uğraştık. Böylece burs yarışmasına katılacak olan öğrencilerimiz 1 hafta öncesinden birebie İtalyan yetkiliye çalışmalarını göstererek, eksiklerini tamamlayıp, yanlışlarını düzelterek yarışmaya katılma imkanı sağlayacak. Bu yüzden Lise 4 olan ve İtalya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için önemli

Marangoni YÖK denliği olan ve merkezi Milano’da olan bir üniversite. Marangoni’deki İngilizce lisans programları:

Fashion Design (Menswear, Womenswear veya Acessories seçenekli)

Interior Design (Lighting seçenekli)

Product Design (Furniture seçenekli)

Visual Design

Etkinliğimiz ücretsizdir. Bu sefer küçük salonda olacağımızdan mutlaka kayıt yaptırmanızı rica ederiz.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Fashion Design, Home Collection, Interior Design, Marangoni, Product Design, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın