Naba master bursları

Eylül’de Naba’da başlayacak eğitim dili İngilizce olan master programları için burs yarışması devam ediyor. Her bölüm için bir proje hazırlamak gerekiyor. Son başvuru 11 Mayıs’ta.

Burs yarışması devam eden bölümler:

-Interior Design, 2 yıl

-Product Design, 2 yıl

-Fashion and Textile Design, 2 yıl

-Communication Design, 2 yıl

-Visual Arts and Curatorial Studies, 2 yıl

-Creative Advertising, 1 yıl

-Photography and Visual Design, 1 yıl

-Contemporary Art Markets, 1 yıl

Burs başvurusu için hazırlanacak belgeler:

-Naba master başvuru formu

-Burs projesi

-Portfolyo

-CV

-Motivasyon mektubu

-Pasaport kopyası

-Transkript

-Mezuniyet belgesi veya öğrenci belgesi (son sınıfta okuyanlar için)

Burs oranları ise her bölüm için toplam 5 burs veriliyor. %60, %50, %40 ve ikişer kişiye mansiyon olarak %20. Naba master başvuru formunu ve ilgilendiğiniz bölümün orjinal burs metnini aşağıdaki formu doldurup bizden isteyebilirsiniz.

Vera Eğitim – Naba Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Burs yarışması, Communication Design, Contemporary arts markets, Creative Advertising, Fashion Design, Interior Design, NABA, Product Design, Visual Arts and Curatorial Studies, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın