BOCCONI ERKEN SINAV 2018

Bocconi-University-entrance

İtalya’nın ekonomi ve işletme alanında en iyi üniversitesi Bocconi son birkaç yıldır Lise 3 öğrencileri için yaz ayında erken sınav hakkı açmaya başladı. Sadece yüksek ortalamalı öğrencilerin kabul edildiği sınav için bu sene başvurular 5 Nisan itibari ile açıldı. Sınava katılabilmek için online başvuru yapılıyor.

Erken sınav için başvurular yoğun olduğundan başvuru yapacak öğrencilere tavsiyemiz başvuru için hızlı hareket etmeleri.

Erken Sınav tarihler

5 Nisan 2018 – 14 Haziran 2018 Online Başvuru

29 Haziran 2018 Bocconi Test

3 Ekim 2018 Sonuçlar

Kabul almak için önemli noktalar:

– Bocconi test sonucu

– Not ortalaması

– Dil sertifikası

– CV ve motivasyon mektubu

Başvuru online yapılıyor. Başvuru belgelerinin eksiksiz hazırlanması ve kontrolü, belgelerin sisteme yüklenmesi ve başvurunun tamamlanması için her aşamada sizlere yardımcı oluyoruz. Bocconi erken sınav başvurusu ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bocconi, economics, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın