Öğrenci referansları ve yorumları

İtalya’da üniversite veya master eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için önceden orada okumuş öğrencilerin görüşleri çok önemli. İlk ağızdan deneyimleri dinlemek, yaşadıkları zorluklardan ders çıkarmak ve mutlaka keyfini çıkarması gerekilen püf noktalarını öğrenmek onlar için çok faydalı.

Danışmanlar olarak ne kadar detaylı bilgi versek de eski öğrencilerimizin deneyimlerinin yerini tutamaz. O yüzden 10 yılı aşkın süredir İtalya’ya gönderdiğimiz öğrencilerin yorumlarını sizin için derledik. Web sitemiz http://www.veraedu.com’un bir bölümünü buna ayırdık. Uzun süredir emek verdiğimiz bu sayfamız sonunda yayında.

Bizim için büyük bir zenginlik olan bu kaynaktan faydalanmak isteyen herkesi http://www.veraedu.com/ogrencilerimizden/ websitemize bekleriz

Öğrencilerimizden.png

Vera Eğitim, sadece ” İtalya’da Eğitim”, Bostancı İstanbul

vera@veraedu.com, 0216 504 20 12

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı web design, İtalyan Devlet Okulları, İtalyan Lisesi Anıları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın