İtalya’da okuyan öğrencilerimizin yorumları artık web sitemizde!!!

İtalya’da mastera, üniversiteye ya da yaz okuluna giden öğrencilerimizle iletişimi hiç koparmıyoruz. Neler yapıyorlar, okul nasıl gidiyor, yorumları nasıl hep iletişimde kalmaya çalışıyoruz. Giden öğrencilerimizin yorumları bize hep ışık tutuyor. Onların tavsiyelerini önemsiyoruz.

Bloğumuzda da giden öğrencilerimizin yorumlarını, fotoğraflarını sık sık takip edenlerle paylaşıyoruz. Onların başarılarını burada gururla yayınlıyoruz. Öğrencilerimizden gelen yorumları ve fotoğrafları görebileceğiz bir sayfa da artık web sitemizde. Web sitemizde gelen yorumları, fotoğrafları sizler için derledik ve bir araya getirdik. İtalya’da okumak isteyenler giden öğrencilerin tecrübelerini, tavsiyelerini web sitemizden takip edebilirler.

İşte linki: http://veraedu.com/ogrencilerimizden/

İtalya’da eğitim almak isteyenler aşağıdaki formu doldurup bize iletebilir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Apicius, Architecture, Arsutoria, Bölümler, Brand Management, Business Design, Car Design, Creative Advertising, Domus Academy, Fashion business, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, FIDI, Florence Design Academy, Food Design, Furniture design, Gastronomi, Graphic Design, IED, Interaction Design, Interior Design, Lighting design, Linguaviva, Marangoni, MIP, NABA, Polidesign, Polimoda, Politecnico di Milano, Politecnico di Torino, Product Design, Service Design, SPD, Strategic Design, Visual Brand Design, Visual design, Yacht Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın