Trattoria da Rosario – Koşuyolu

trattoria-da-rosario_b_10232260

Koşuyolu’nun bence en güzel sokaklarından olan Kalfaçeşme Sokak’da yer alan bir İtalyan Restoranı: “Trattoria da Rosario”. Dışarıdan bakıldığında bir restorandan çok ev havasında olan Trattoria da Rosario, İtalyan Şef “Rosairo Costa” tarafından 2001 yılında kurulmuş ve  İtalyan lezzetlerini tatmak isteyen konuklarına haftanın 6 günü hizmet vermeye başlamıştır.

Menüsündeki İtalyan lezzetlerinin yanı sıra, taş döşeli zemin ve duvarlar, şık ahşap masa ve sandalyeler, raflarda dizili eski bakırlar, fenerler, kahve değirmenleri, hasat ve bağbozumunu canlandıran panoları ile adeta konuklarına İtalya’da bir restorandaymış hissini yaşatıyor.

Şimdiden herkese keyif dolu dakikalar…

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Genel, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın