Fabio Volo – Fazladan Bir Gün

0000000303981-1

Bugünlerde ne okusam diye düşünenlere güzel bir önerim var: Fabio Volo’dan il giorno in più, türkçesi “Fazladan bir gün”. Fabio Volo güncel İtalyan yazarların en çok satanlar listesine abone olanlarından. En son “le prime luci del mattino”yu okumuş, hızlıca bitirmiş ve çok zevk almıştım. Günümüz ilişkilerini çok güzel gözlemliyor, yalın ve akıcı bir dille anlatıyor. İtalyanca biliyorsanız rahatlıkla okuyabilirsiniz, kısa cümleler, akıcı bir üslup ve ilgi çekici bir konu.

İtalyanca bilmeyenler üzülmesin. Kitabın Türkçesi de var. Pupa Yayınları’ndan Sevcan Panaioli’nin tercümesiyle D&R’dan satın alabilirsiniz. Hiç beklemeyin derim, pişman olmazsınız.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Genel, İtalya'da Eğitim, İtalyan Edebiyatı, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın