İtalya’da Culinary Arts masterı

Resmi temsilciliklerimiz içerisinde berbaer çok eğlendiğimiz, sadece gözümüze değil midemize de hitap eden bir okulumuz var: Apicius!

apicius risotto.jpgAdını milattan önce yaşamış Latin aşçı’dan alan Apicius, Floransa’nın en meşhur mutfak sanatları üniversitesi. 4 yıllık lisans eğitimlerinin yanı sıra 1 yıllık ileri seviye master programları var. Master in Culinary Arts ve Baking and Pastry ileri seviye programları.

Apicius’un halka açık bir restoranı Ganzo ve yine halka açık Fedora isminde bir pastanesi var. Son Floransa ziyaretimizde öğrencilerimizden biri bize Ganzo’da yemek pişirdi ve eliyle sunum yaptı, bir başka Floransa ziyaretinde ise pastanenin mutfağına girme şansımız oldu. Çikolata kokusunu keşke buradan göndermek mümkün olsa. Yine şimdiki gibi Pasqua (Paskalya) zamanıydı ve vitrinleri tavşan ve yumurta çikolatalarıyla süslüydü.

Apicius’un uzun yıllardır resmi temsilciliğini yürütüyoruz. Resmi temsilci olduğumuz için danışmanlık hizmetimiz ücretsiz. Eğitim vizesi de dahil olmak üzere bütün süreçte yanınızdayız. Son olarak fiyatları merak edenleri cevapsız bırakmayalım: Master ücretleri 11 bin € civarında. Detaylı bilgi için formu doldurun:

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Apicius, İtalya'da Eğitim, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın