SPD ile haftasonu

Bu haftasonu 24 25 Mart tarihlerinde İtalya’nın ilk özel tasarım üniversitesi SPD Scuola Politecnica di Design ile beraber eğitim fuarı IEFT’teydik. Fuar geçen senelere göre çok kalabalık değilse de İtalya’da eğitim’e olan ilgi çoktu.

SPD başta Car Design masterı olmak üzere food design, industrial design, interior design, visual design, web design gibi alanlarda 1 yıllık, akademik denkliği olan, 60 ECTS’e denk gelen, 3 ay stajlı master programları sunuyor.

Master programları Ekim ayında başlıyor ve 1 yıl sürüyor. Mastera kabul almak için güçlü bir portfolioya sahip olmak gerekiyor. Masterdan kabul alamayan öğrenciler One Year Intensive sertifika programlarına kabul alıyorlar.

SPD con Angela.jpg

SPD master programlarıyla ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun. Vera Eğitim SPD Türkiye resmi temsilcisi ve resmi kayıt ofisidir.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Car Design, Food Design, Graphic Design, Interior Design, SPD, Visual design, Web design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın