İtalyan şarkıları

Günümüzün en çok kullanılan şarkı dinleme platformlarından biridir Spotify. Yürüyüş yaparken, yemek hazırlarken, çalışırken hep arka fonda bir müzik sesi vardır. Bu sabah erken saatlerde günlük iş planımı yaparken Spotify’da içinde İtalyan şarkılarının olduğu bir albüm keşfettim. Albüm canzoneitaliana kullanıcısı tarafından paylaşılmıştı. Biraz araştırınca www.canzoneitaliana.it adresini buldum. www.canzoneitaliana.it İtalyanca Şarkıları Portalı’ymış. Bir asırdan fazla geçmişi olan İtalyan parçalarının yer aldığı online bir portal. 1900-2000 seneleri arasında yazılmış İtalyanca şarkılar bu portalda bir araya toplanmış. En güzel yanı ise Spotify ile de şarkıları hayatımızın her anında dinleyebilmek. İtalyan şarkılarını sevenler için ne güzel bir imkan. 🙂

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Genel, İtalyan Kültürü, İtalyanca kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın