Marangoni 16 – 17 yaş kursları

Untitled-1

Marangoni bu sene ilk defa bir yenilik yaparak yazları 16 ve 17 yaş öğrencileri için yaz kursu açtı. Haberler çok taze. Hemen sizinle paylaşalım istedik. Uzun süredir konuşuluyordu, resmi email dün geldi.

16 ve 17 yaş öğrencilerine yönelik olan kursların adı Preparatory Courses. Toplam 3 hafta sürüyor. Milano veya Floransa kampüslerinde açılacak bu eğitimler, 25 Haziran 2018  ile 13 Temmuz 2018 tarihleri arasında.

Programlar şöyle:

T-shirt Design (Fashion Design okumak isteyenler için)

Style Yourself (Fashion Styling okumak isteyenler için)

Photography (Graphic ve Media ile ilgilenenlere)

Design Experience (Interior veya Product Design düşünenlere)

Drawing and Painting (Sadece Floransa kampüsünde, Milano’da yok)

 

Toplam 3 hafta süren eğitimin ücreti tek kişilik odada konaklama dahil 5900 Euro. Eğer tek kişi yerine çift kişilik odada konaklama isterseniz ücret düşüyor 5500 Euro.

16 ve 17 yaşında olup da İtalya’da branş kursları soran çok öğrencimiz oluyordu. Fakat bu ihtiyaca cevap veremiyorduk. Bu kursların çok faydalı olduğuna inanıyoruz. Çünkü üniversite gibi büyük bir hayat kararını doğru vermek, kendi ilgi alanlarını keşfetmek adına çok faydalı.

Vera Eğitim, Istituto Marangoni Türkiye resmi temsilcisidir, başvuru formu için aşağıdaki formu doldurun:

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Drawing and painting, Fashion Design, Fashion Styling, Interior Design, Marangoni, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın