SPD ile Çarşamba günü İzmir IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı’ndayız

İtalya’da master yapmak isteyenler ve İzmir’de yaşayanlar için güzel bir haberimiz var. Bu hafta Çarşamba günü Scuola Politecnica di Design ile IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı’na katılıyoruz.

Tarih: 21 Mart Çarşamba

Saat: 13.00 – 19.00 arası

Yer: İzmir Hilton Oteli

İtalya’da master yapmayı hedefleyenler ve tasarım ile ilgilenenler için SPD’deki master programları şöyle:

  • Interior Design
  • Industrial Design
  • Visual Design
  • Transportation and Car Design
  • Web and Digital Design
  • Food Design (Şubat başlangıçlı, 16.600€)

SPD master eğitimleri her sene Ekim ayında başlıyor. Eğitim süresi 1 yıl + 3 ay staj şeklinde. İş hayatına yönelik, sektörel bir master. Eğitim dili İngilizce. İngilizce için bir skype görüşmesi yapılıyor. Transportation and Car Design programı 16.800€, diğer master eğitimleri 16.400€.

Akademik geçmişi tasarım olmayan mühendislik, işletme gibi farklı disiplinlerden gelen ama tasarımla ilgili öğrenciler için ise One Year dediğimiz sertifika programları var. Bu programlar Visual Design, Product Design ve Car Design Tools. Eğitim süresi 1 yıl. Eğitim dili İngilizce. Car Design Tools eğitim ücreti 11.800€, diğer eğitimler 11.400€.

İzmir’de yaşıyorsanız ve Çarşamba günü fuara katılacaksanız ilgilendiğiniz programı bize yazın size geldiğinizde detaylı bilgi verelim. Vera Eğitim – SPD Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Car Design, Food Design, Graphic Design, Interior Design, Product Design, SPD, Visual design, Web design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın