İtalyanlar neden takeaway kahve içmez?

Sizlere tesadüfen denk geldiğim bir videoyu göstermek istiyorum. BBC’nin hazırladığı video, İtalyanlar’ın kahve alışkanlıklarını anlatıyor.

İtalyanlar neden takeaway kahve sevmez? Kahvelerini nasıl içerler? Ve asıl önemlisi diğer ülkelerden farklı olarak sütü kaynar kullanmamaları bu videoda 🙂 iyi seyirler

Vera Eğitim, İtalya’da Eğitim, vera@veraedu.com

Bu arada önümüzdeki bütün hafta boyunca İtalya’nın en meşhur gastronomi okulu Apicius ile beraber olacağız. Ayrıca çok yakın bir zamanda bu sene İtalya’ya food design masterı yapmaya giden 2 öğrencimizin geri bildirimlerini sizinle paylaşacağız. Bloğumuzu takip etmeyi unutmayın!

İyi haftalar

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Apicius, Food Design, Gastronomi, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın