Naba üniversite burs yarışması

Naba üniversite programları için açılan burs yarışmasının bugün son günü. Burs Naba’da eğitim dili İngilizce olan aşağıdaki programlar için açılmıştı.

-Design

-Graphic Design and Art Direction

-Fashion Design

-Media Design and Multimedia Arts

-New Technologies for Applied Arts

-Set Design

-Painting and Visual Arts

Yarışmanın güzel yanı ek bir proje istememesi. Öğrencilerin portfolyoları ile başvuru yapabilmesi. Burs oranı her bölüm için %40. Bursa başvuru yapacaklar heyecanla portfolyolarını hazırladılar hatta Şubat’taki Naba Suadiye Oteli etkinliğimizde bire bir okulun yetkilisine gösterip onun yorumlarını aldılar. Şimdi sırada işin en heyecanlı kısmı var. Sonuçları beklemek. 🙂 Sonuçlar 9 Nisan’da email yoluyla öğrencilere bildirilecek.

Bursa başvuru yapan tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Güzel haberlerini bekliyoruz. 🙂 Devam eden burslar hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim – Naba Türkiye resmi temsilcisi

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Fashion Design, Graphic Design, Interior Design, NABA, Painting and Visual Arts, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın