Marangoni Master Burs Yarışması 2018

london_campus3

Dünyaca ünlü moda okulu Istituto Marangoni’nin Ekim 2018 başlangıçlı master burs yarışması açıldı. Yarışmaya katılmak için ayrıca bir proje istenmiyor, portfolyo bazlı değerlendiriliyor.

Belgelerimi nereye, nasıl ileteceğim?

Bütün belgeler e-maille Marangoni Türkiye temsilcisi Vera Eğitim’e iletiliyor. vera@veraedu.com

Son başvuru tarihi ne zaman?

11 Mayıs 2018.

Sonuçlar ne zaman açıklanıyor?

Haziran’ın ilk haftası.

Ne kadar burs veriliyor?

Kazanan öğrenciye üç çeşit burs imkanı var: 5000€ indirim, %50 burs imkanı ya da %100 burs.

Başvuru için hangi belgeler gerekiyor?

Diploma, transcript, pasaport, ıslak imzalı motivasyon mektubu, iki adet referans mektubu, ingilizce dil belgesi IELTS B2, CV ve portfolyo (çizim gerektiren bölümler için) gereklidir.

*Portfolyo dosya boyutu maksimum 10 mb, diğer belgelerin dosya boyutları maksimum 2 mb ve bütün dosyalar mutlaka pdf formatında olmalıdır.

Orijinal yarışma metnini nasıl edinebilirim?

Aşağıdaki formu doldururarak isteyebilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion business, Fashion Buying, Fashion Design, Fashion management, Fashion Startup, Fashion Styling, Marangoni, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın