Domus Academy İç Mimarlık Sertifika Programı

intensiveprograminteriordesign

Domus Academy’de bu sene açılan, kariyerinde kökten değişiklik yapmak isteyenlere yönelik harika bir fırsat olacak sertifika programı açıldı! Malesef bazılarınız istediği bölümü okuyamıyor, üniversite sınavında aldığınız puanlara göre ya da bazen ailelerinizin kendi idealleri doğrultusunda kariyerinizi şekillendirmesi sonucu istemediğiniz bir bölümde okuyup, istemediğiniz işlerde çalışıyorsunuz. İşte tamda burada devreye Domus Academy girmiş 🙂 Diyelim aslında güzel sanatlara daha yatkındınız ve aileniz istedi diye işletme okudunuz. Bu sertifika programına katılıp kariyerinizin yönünü değiştirebilirsiniz. Normalde takip edenler bilirler ki Domus Academy’de eğitim alabilmek için o bölümde okumuş olmanız gerekiyor. Ancak bu sertifika programı iç mimarlık ilgisi olmayanları kapsıyor. Ve master programlarına göre bu sertifika programının ücreti daha düşük: 17.000€. Eğitim tarihleri; 1 Ekim 2018 – 7 Haziran 2019. Eğitim dili ingilizce. Başvuru için gereken evraklar: Başvuru formu, CV, motivasyon mektubu, üniversite diploması ve transkripti, pasaport kopyası, İngilizce belgesi, 100€ başvuru ücreti dekontu ve varsa portfolyonuz.

Başvuru formu ve hazırlanacak evraklarla ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurup bizden bilgi isteyebilirsiniz.

Vera Eğitim – Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi – Ücretsiz danışmanlık

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Interior Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın