NABA Set Design Üniversite Programı

eee

NABA Üniversite eğitim programlarından Set Design, sahne dekor tasarımı eğitimi almak isteyen öğrenciler için harika bir seçenek. Eğitim sırasınca öğrenecekleriniz;

  • Tiyatro, televizyon ve sinema için sahne ve sahne tasarımı
  • Sanat, tasarım, moda ve diğer etkinlikler için sergi tesisatları
  • Oyun, opera, müzikal ve diğer şovlar için kostümler tasarlama
  • Yapılar için açık veya kapalı alanların aydınlatmasını tasarlama
  • Tiyatro ve diğer etkinlikler düzenleme
  • Sanat ve sergi küratörlerine yardım sağlamak

Eğlence dünyasındaki fakülte üyeleri ve sahne araştırmacılarının rehberliğinde önemli alan deneyimi kazanacaksınız. Boyama ve grafik sunum tekniklerinin yanı sıra 2D ve 3D tasarım programları ile de beceri geliştireceksiniz. Sınıf tartışması, ekip çalışması ve deneyle yeteneklerinize en uygun uzmanlığı keşfedeceksiniz.

YÖK denkliği olan bu eğitimin dili ingilizce ve 3 yıl sürüyor. Ekim 2018’de başlayacak olan üniversite programları için burs yarışması açıldı. Portfolyo bazlı olan bu yarışmanın son başvuru tarihi: 16 Mart 2018. Bölüm ücreti 15.950€ üzerinden %40 burs verilecek. Burs yarışmasına katılmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı NABA, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın