NABA yaz kursu bursu – çabuk olun

NABA’nın yaz kursu burs yarışması için son hafta

Naba yaz kursları için %50 burs veriyor. Üstelik istediğiniz kursa başvurabiliyorsunuz. Biliyorsunuz NABA’nın yaz kursları 3 ayrı periyotta oluyor. İlk Haziran’ın son haftası başlıyor. 2’şer hafta sürüyor. Ardarda 3 seviyeye gidebilirsiniz.Her seviye dediğim gibi 2 hafta. Yani minimum 2 hafta, en fazla da 6 haftalık kursa katılabilirsiniz.

İlk seviye başlangıç düzeyinde. İkinci seviye orta, son seviye ise advanced olarak geçiyor.

Genellikle üniversite 1 ve lise öğrencilerine (16 yaşını doldurmuş olmak şart) ilk seviyeyi tercih ediyor. Üniversite 2,3 olanlar 2. seviye mezun ve son sınıflar da 3. seviyeyi seçiyor.

Burs sadece 2 haftalık kurs için geçerli.

naba-summer-competition

Yarışma konusu valizine ne koyacaksın? Uzun bir yurtdışı seyahati için seni sen yapan, olmazsa olmaz bir eşyanı al. Bu nedir?

Konu çok zevkli 🙂

Yalnız çok az kaldı.

2 Mart son gün, yani bu Cuma son. Yetişmez demeyin, hemen başlayın çalışmaya. Milano’ya gidince bize teşekkür edersiniz 🙂

Burs metni ve basvuru formunu hala edinmeyen varsa formu doldursun

Vera Eğitim, “İtalya’da Eğitim” alanında uzman, NABA resmi Türkiye temsilcisi

Bu yazı Architecture, Brand Management, Creative Advertising, Fashion Design, NABA, Product Design, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın