NABA yaz kursu bursu – çabuk olun

NABA’nın yaz kursu burs yarışması için son hafta

Naba yaz kursları için %50 burs veriyor. Üstelik istediğiniz kursa başvurabiliyorsunuz. Biliyorsunuz NABA’nın yaz kursları 3 ayrı periyotta oluyor. İlk Haziran’ın son haftası başlıyor. 2’şer hafta sürüyor. Ardarda 3 seviyeye gidebilirsiniz.Her seviye dediğim gibi 2 hafta. Yani minimum 2 hafta, en fazla da 6 haftalık kursa katılabilirsiniz.

İlk seviye başlangıç düzeyinde. İkinci seviye orta, son seviye ise advanced olarak geçiyor.

Genellikle üniversite 1 ve lise öğrencilerine (16 yaşını doldurmuş olmak şart) ilk seviyeyi tercih ediyor. Üniversite 2,3 olanlar 2. seviye mezun ve son sınıflar da 3. seviyeyi seçiyor.

Burs sadece 2 haftalık kurs için geçerli.

naba-summer-competition

Yarışma konusu valizine ne koyacaksın? Uzun bir yurtdışı seyahati için seni sen yapan, olmazsa olmaz bir eşyanı al. Bu nedir?

Konu çok zevkli 🙂

Yalnız çok az kaldı.

2 Mart son gün, yani bu Cuma son. Yetişmez demeyin, hemen başlayın çalışmaya. Milano’ya gidince bize teşekkür edersiniz 🙂

Burs metni ve basvuru formunu hala edinmeyen varsa formu doldursun

Vera Eğitim, “İtalya’da Eğitim” alanında uzman, NABA resmi Türkiye temsilcisi

Görsel | Bu yazı Architecture, Brand Management, Burs yarışması, Creative Advertising, Fashion Design, NABA, Product Design, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Yaz Kursu, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın