NABA Domus Türkiye Toplantısı

Cumartesi günü NABA ve Domus Academy’i temsilen Cristina Sala ile beraber Suadiye Oteli’ndeydik.

Cristina Sala İtalya’da üniversite okumak isteyen ve master yapmak isteyen öğrencilere Domus ve NABA’ya giriş şartlarını anlattı. Domus Academy ve NABA’dan mezun öğrencilerin şimdi nerelerde çalıştığından örnekler verdi. Öğrenci projelerini gösterdi. Meşhur ünlüleri anlattı. Porsche, San Benedetto, Veneta Cucine, Electrolux vb gibi firmalarla yapılan projeleri gösterdi ve bize NABA graduation defilesinin videosunu izletti.

portfolio review NABA CristinaSunum NABA presentazione Domus

Ardından başvuru yapacak öğrenciler sırayla portfoliolarını gösterdiler. Özellikle master grubu çok kalabalıktı. Burs yarışmalarına katılacaklar taslak proje çalışmalarını gösterdi, tüyolar aldılar. Cristina öğrencilerin bazı isimlerini not etti. Cristina’nın feedbackleri öğrenciler için çok faydalı oldu. Herkes teşekkür etti. Yoğun bir günün ardından yorgun olsak da manevi tatminle ayrıldık. Öğrencilerin hayallerine, heyecanlarına ve başarılarına ortak olmak tarifsiz bir mutluluk.

Bir sonraki organizasyona katılmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Business Design, Domus Academy, Graphic Design, NABA, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın