Domus Mart bursu kazanan öğrencilerimiz

Domus Academy’nin bir burs yarışmasında daha boş geçmemenin gururunu yaşıyoruz. Yıllardır Domus Academy’nin temsilciliğini yürütüyoruz. Son 2 senedir Avrupa, Orta Doğu, Afrika bölgesindeki en iyi temsilcilik ofisi ödülünü alıyoruz. Türkiye birinciliği boşuna gelmiyor. Öğrencilerimiz burs kazandığında hayallarine ortak olmak, heyecanlarını paylaşmak ve bazı imkanlara zemin oluşturmak, aracı olmak gerçekten çok büyük bir tatmin. Domus Academy’nin her yarışma döneminde mutlaka kazanan öğrencilerimiz oluyor. Bunu ekip çalışmasının önemine, disiplinli takibe ve yılların deneyim ve bilgi birikimine bağlıyoruz.

Mart başlangıçlı master programları için 2’şer ödül veriliyor. Birinci olana %40, 2. olana %30. Dünya çapında bütün öğrencilere açık olan yarışmada Urban Vision and Architectural Design bölümünden birincilik ödülünü kazanan öğrencimiz Sinem Yurdaışık ve Service Design gibi anlaması ve başvurması zor bir bölümden 2.lik ödülü alan Pelin Çalışkan’ı canı gönülden kutluyoruz, başarılarına ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Hayatları hep güzel başarılar getirmesi dileğiyle.

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Domus Academy, Service Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın