Marangoni Contemporary Furniture Design master burs yarışması

Marangoni ve İtalya’nın ünlü mobilya markası Capellini bu yıl “Masallar ve Masalar: Yeni şenlik için yeni teknolojiler” başlığıyla 2018-2019 eğitim yılında Milano’da açılacak olan Contemporary Furniture Design master programı için burs yarışması açıldı!

Masallar ve masalar yarışması şenlik konseptinden ilham almış, insanların sadece yemek yemek için değil bir masa etrafında iletişim halinde olup en güzel anlarını paylaşmasını anlatmak amacıyla seçilmiş. Teknoloji kavramıda aslında günümüzde ne kadar bağlarımızı koparıyor gibi gözüksede başka bir açıdan baktığımızda aslında fiziksel olarak uzak bile olsak en özel anlarımızı paylaşma amacına büyük hizmet ediyor.

BLUE_CAPPELLINI_CONFIRMA

Yarışmada, özel ya da halka açık bir masa tasarımı isteniyor. Dijital ekipmanlar olsun ya da olmasın herhangi bir malzeme olabilir. Parça ya da parçalar ya bir sorunun çözümü ya da yeni tür bir deneyimin geliştirilmesi olabilir. Tasarım estetik veya işlevsel ya da her ikiside olabilir.

Yarışma için iki dijital döküman isteniyor. (Bu iki döküman bir pdf halinde yarışmaya gönderilecek) Birincisinde araştırma yapıp sorunu yorumlanızı ve proje tasarımınızla elde etmek istediğiniz hedefi anlatmanız isteniyor. ( maksimum 100 kelimelik ) İkincisinde projenizin çizimleri, model fotoğrafı ya da 3D render görselleri isteniyor.

Proje dışında hangi belgeler gerekiyor?

Diğer belgeler CV, başvuru formu, iki adet referans mektubu, transcript, diploma (diploması çıkmayanlar için öğrenci belgesi), imzalı motivasyon mektubu, pasaport.

Belgelerimi nereye, nasıl ileteceğim?

Bütün belgeler e-maille Marangoni Türkiye temsilcisi Vera Eğitim’e iletiliyor. vera@veraedu.com

Son başvuru tarihi ne zaman?

2 Mayıs 2018.

Sonuçlar ne zaman açıklanıyor?

9 Mayıs 2018.

Ne kadar burs veriliyor?

Kazanan öğrenciye %100 burs imkanı var.

Başvuru formu ve orijinal yarışma metnini nasıl edinebilirim?

Aşağıdaki formu doldururarak isteyebilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Furniture design, Marangoni, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın